Czy musimy zapłacić za nieruchomość po spadku?

Czy musisz płacić za nieruchomość po spadku? Dowiedz się, czy musisz uiścić dodatkowe opłaty za odziedziczoną posiadłość i jak zabezpieczyć swoje finanse po odejściu bliskiej osoby.

Prawo cywilne
Dom na wzieniesieniu w brązowych odcieniach. Ściany wykończone panelami drewnianymi, dach – gontami. Betonowy podjazd oraz równo przystrzyżony trawnik pokazują, że posiadłość jest schludna i zadbana

Odszkodowania dla przedsiębiorców i osób prywatnych.

Reprezentujemy zarówno osoby prywatne, jak i prowadzące działalność gospodarczą.

Jako adwokaci pomagamy egzekwować odszkodowania powstałe w trakcie wykonywania działalności gospodarczej, np. szkody w transporcie, na budowie, przemysłowe, w związku z niewykonaniem kontraktów, kary umowne.

Czujesz, że postąpiono wobec Ciebie nieuczciwie?

  • Nie wiesz, jak otrzymać odszkodowanie za zniszczenie lub utratę mienia powstałe w wyniku wypadków komunikacyjnych lub wydarzeń losowych (pożar, powódź, włamanie, kradzież)?
  • Miałeś wypadek w czasie wykonywania pracy i nie wiesz, jak dochodzić swoich racji?
  • Dążysz do otrzymania odszkodowania za śmierć bliskiej osoby powstałą w wyniku błędu lekarskiego, wypadku komunikacyjnego lub innego tragicznego wydarzenia (zwrot kosztów pogrzebu, odszkodowanie za pogorszenie sytuacji życiowej rodziny, trauma psychiczna)?
  • Nie wiesz, jak rozpocząć proces ubiegania się o rentę po tragicznie zmarłym bliskim?
  • Zakład ubezpieczeń odmawia wypłaty odszkodowania lub zaniża wartość wypłaty?
obrazek w tle

Możemy Ci pomóc. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz.

Kontakt

„Stan adwokacki jest równie stary jak sąd, równie szlachetny jak cnota, równie potrzebny jak sprawiedliwość… Podczas gdy najznamienitsze zawody są najbardziej zależne, on jeden pośród wszystkich innych trwa przy swojej szczęśliwej i niewzruszalnej niezawisłości”

Jak wygląda proces odszkodowawczy w naszej kancelarii.

Dochodzenie swoich praw w zakresie odszkodowań i zadośćuczynień bywa trudne i stresujące.

Borykając się z własnymi emocjami po stracie – bliskiej osoby, zdrowia lub mienia – oddaj aspekt prawny dochodzenia swoich racji pod opiekę specjalistów w tym zakresie.

  1. Zadzwoń/ napisz do nas i umów się na spotkanie z adwokatem Kancelarii Adwokackiej Piotr Nowakowski & Dominika Sujka-Kujawiak. Poznamy Twój problem, porozmawiamy o nim, wysłuchamy, jakie są Twoje oczekiwania. Wspólnie ustalimy, do czego dążymy.
  2. Jeszcze przed spotkaniem wyślij nam wszystkie dokumenty, które mają związek z Twoją sprawą, np. dokumentację medyczną, korespondencję z firmami ubezpieczeniowymi.
  3. Na tym etapie poznasz nasz plan działania. Przedstawimy Ci też koszty prowadzenia sprawy i szacowany czas jej trwania.
  4. Będziemy z Tobą na każdym etapie prowadzonej sprawy. Przygotujemy wszystkie pisma procesowe, wysyłamy je w Twoim imieniu, powiemy Ci, jakie dokumenty powinieneś zgromadzić na każdym etapie postępowania. Będziemy Cię reprezentować na każdej z rozpraw.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zacznij działać.

Jestem zainteresowany

Sprawdź podobne artykuły.

Skontaktuj się z nami.

Potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej?
Jesteś zainteresowany stałą współpracą z naszą Kancelarią?

Wypełnij formularz kontaktowy, napisz lub zadzwoń.

Dane kontaktowe

Temat i termin