Twoja sprawa, to nasza sprawa.

Stoimy ramię w ramię z Tobą.

Piotr Nowakowski oraz Dominika Sujka-Kujawiak w eleganckich strojach

Naszym celem jest świadczenie pomocy prawnej osobom, które jej potrzebują.

Wierzymy, że każdemu należy się uczciwy proces postępowania przed sądem lub organami administracji.

Dzięki profesjonalizmowi, rzetelności i zaangażowaniu zatrudnionych w naszym zespole specjalistów z powodzeniem dochodzimy praw w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, nieruchomości oraz prawa dla firm.

Obowiązuje nas tajemnica adwokacka.

Powierzając nam swoje sprawy masz gwarancję, że Twoje informacje są u nas bezpieczne.

Nasz zespół

Adwokaci

Reprezentujemy naszych klientów w sądzie lub przed organami administracji publicznej. Doradzamy w sprawach cywilnych i karnych. Przygotowujemy pisma procesowe i umowy. Prowadzimy negocjacje.

Zajmujemy się sprawami rodzinnymi, spadkowymi, karnymi, gospodarczymi, obsługą firm i instytucji.

W pełni bierzemy odpowiedzialność, za to, co robimy. Dla dobra naszych Klientów świadczone przez nas usługi są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

Piotr Nowakowski w garniturze

adw. Piotr Nowakowski

Wspólnik i założyciel

Specjalizuje się w tematyce szeroko pojętej ochrony praw właścicieli nieruchomości jak np. wywłaszczenia nieruchomości, utrata wartości nieruchomości, zapewnienie należytej ochrony budynków przed hałasem, czy ochrona własności przed naruszeniami z zewnątrz. Wieloletni praktyk sądowy w sprawach o odszkodowanie, spadki, zasiedzenia, spory cywilne i między przedsiębiorcami.

Dominika Sujka-Kujawiak elegancko ubrana

adw. dr Dominika Sujka-Kujawiak

Wspólnik

Doktor nauk prawnych. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego oraz obsługą przedsiębiorców. Specjalizuje się w sprawach rozwodowych i rodzinnych, prawach pacjenta, sprawach frankowych, spadkowych i majątkowych. Z pasją analizuję i konstruuje różnego rodzaju umowy dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Autorka publikacji naukowych.

Jak działamy?

Działamy na transparentnych zasadach.

Zobacz, jak angażujemy się w Twoją sprawę.

Poznaj nasz kodeks postępowania. Powierzając nam swoje sprawy, masz pewność, że będziemy go przestrzegać.

Pracujemy dla ludzi. Nie dla spraw.

Wiemy, że każdy prawny problem, z którym przychodzisz do naszej kancelarii, jest niepowtarzalny. Tak jak niepowtarzalnie układa się życie każdego z nas. Dlatego w ramach wszelkiego rodzaju profesjonalnej pomocy prawnej gwarantujemy indywidualne i niestandardowe podejście.

Wspieramy klientów indywidualnych i biznesowych.

Doradzamy osobom fizycznym. Świadczymy też usługi na rzecz przedsiębiorców, spółek, instytucji publicznych, fundacji czy innych podmiotów, które chcą mieć do pełnej dyspozycji profesjonalną kancelarię adwokacką.

Stosujemy elastyczne rozwiązania.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno off- jak i online. Prawo i nasze umiejętności pozostają stałe, bez względu na odległość, jaka dzieli nas od Klienta.

Jesteśmy skuteczni na każdym dystansie.

Z pełnym zaangażowaniem świadczymy zarówno usługi jednorazowe, jak i wynikające z długotrwałej współpracy. Rozwiążemy Twoje dylematy prawne, przygotujemy odpowiednie pismo, będziemy reprezentować Cię w sądzie czy na spotkaniu biznesowym.

Działamy etycznie.

Dyskrecja i poufność informacji to kwestia fundamentalna w pracy naszej kancelarii. Dlatego bezwzględnie przestrzegamy zasad, które wyznacza Kodeks Etyki Adwokackiej.

Szkolenia prawne

Wnętrze kancelarii adwokackiej Nowakowski&Sujka-Kujawiak. Nowoczesne wnętrze, solidny, drewniany stół z sześcioma czarnymi krzesłami przystawionymi do niego. Na podłodze nowoczesne szare panele, ściany są pomalowane na czarno, ale pomieszczenie jest przyjemnie oświetlone i tworzy atmosferę skupienia, komfortu i luksusu. Jest to przestronne pomieszczenie z pięknym wystrojem

Zaplecze do spotkań i negocjacji biznesowych

Wystrój zaplecza do spotkań biznesowych kancelarii adwokackiej Nowakowski&Sujka-Kujawiak. Dwa nowoczesne skórzane foteke, czarna pikowana kanapa i ciemny stolik z drewnianymi wykończeniami. Małe roślinki nadają przestrzeni nowoczesności i przyjazności

Spotkania edukacyjne

Piotr Nowakowski i Dominika Sujka-Kujawiak elegancko ubrani, na tle nowoczesnych budynków. Jeden z nich ma kopułę i ozdobne kolumny. Oboje patrzą się poważnie w obiektyw

Elastyczne rozwiązania

Piotr Nowakowski w czarnym garniturze i białej koszuli. Lekko uśmiechnięty mężczyzna, elegancko ubrany patrzy w obiektyw. Na pierwszym planie rozmazana figurka Temidy – greckiej bogini symbolizującej prawo i wieczny porządek

Nasza działalność nie kończy się na pracy w kancelarii.

Od wielu lat działamy na rzecz poszerzenia świadomości prawnej właścicieli nieruchomości.

W ramach założonego przez nas Stowarzyszenia Ochrony Praw Właścicieli Nieruchomości (SOPWN.pl) wspieramy ich w obronie i dochodzeniu przysługujących roszczeń związanych z:

  • wywłaszczeniem
  • hałasem lotniczym
  • ograniczeniem sposobu korzystania z nieruchomości
  • projektami drogowymi, kolejowymi i pozostałą infrastrukturą itd.
  • CPK
Zadzwoń

Dobierzemy rozwiązanie najlepsze dla Ciebie

Piotr Nowakowski i Dominika Sujka-Kujawiak w sali sądowej

Zapytaj adwokata. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoli osiągnąć Twoje cele.

Wytłumaczymy Twoją sytuację prawną językiem zrozumiałym dla nieprawników. Dzięki temu będziesz mógł wspólnie z nami podjąć decyzję o kolejnych krokach działań w Twojej sprawie.

Zależy Ci na czasie? Zanim spotkasz się z nami zapoznaj się z tematami, jakie najczęściej poruszamy. Pozwolą Ci wstępnie ocenić dlaczego potrzebujesz pomocy specjalistów.

Zdjęcie mężczyzny pracującego na laptopie

Zaciekawiły Cię artykuły?

Sprawdź bloga

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami.

Potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej?
Jesteś zainteresowany stałą współpracą z naszą Kancelarią?

Wypełnij formularz kontaktowy, napisz lub zadzwoń.

Dane kontaktowe

Temat i termin